Re:V podstate mi tu chýba jediné.

Meg | 20.06.2012

Môžem sa opýtať, z akých štatistických údajov vychádzate vo svojom príspevku? Pokiaľ tvrdíte, že je len 5-10 prípadov pri takom množstve očkovaní, aké ste uviedli vo svojom komentári, prečo potom narastá počet rodičov, ktorí sú zásadne proti očkovaniu (a to číslo každým rokom stúpa)?
Po druhé, prečo by moje nezaočkované dieťa malo nakaziť iné dieťa, ktoré predsa po očkovaní voči všetkým tým chorobám musí byť imúnne?
Chcem dať do pozornosti nanovo prepracovaný článok Štatistiky: infekčné ochorenia a očkovanie. Ukazuje realitu, ako vyzerajú historické štatistiky ústupu ochorení na Slovensku a kedy bolo zavedené očkovanie. https://rizikaockovania.sk/dok/Statistiky_infekcne_ochorenia_a_ockovanie.pdf
Ďalši dôkaz o tom, že z očkovania sa stal rokmi viac-menej biznis..
https://www.margit.cz/ockovani-hypotezy-versus-fakta/
Ja nie som úplne proti očkovaniu, ale rozhodne si myslím, že 90% očkovaní je v súčasnosti len farmaceutickým ťahom. Poznám niekoľko rodičov, ktoré svoje deti očkovať nedali a dnes sú z nich zdraví adolescenti BEZ alergií a rovnako poznám jednu rodinu, ktorá svoje dieťa očkovať dala a to zomrelo. Tak o akých 5-10 prípadoch sa tu bavíme?

Pridať nový príspevok