neškodná vakcína

irena | 28.04.2012

To môžete byť rada že ste takto vyviazli, lebo v poslednej dobe má spústa chlapcov už dlhšiu dobu po tomto očkovaní rakovinu kostí, leukémiu a amputáciu dolnej končatiny.
Určite dobre tipujete z čoho to má ale nečakajte od našich slovenských kváziodborníkov že sa tým budú vôbec zaoberať nieto ešte priznať že je to z ich " bezpečných vakcín". Takí vzdelaní a uvedomelí ešte niesú aby priznali že sa desaťročia mýlili a aspoň sa omluvili za to čo spôsobili.
Prednejšie je dostať poukaz pre celú rodinu na drahú dovolenku za to, že niekde umrie alebo ochorie dieťa po očkovaní.
Náš príbeh na tejto stránke je neuroblastóm po očkovaní.
Dobre si to prečítajte a poviem vám ,že onkológie praskajú vo švíkoch, nikdy tam nebolo viac ako 12 detí za rok a teraz ročne pribúdajú stovky detí. Keď som im povedala že je to z očkovania čo má naša malá tak ma odtiaľ vyhadzovali, aj z ubytovne ktorú platí liga proti rakovine a naschvál dali papier že malá má byť znovu očkovaná napriek tomu že mala reakciu z očkovania rakovinu v poslednom štádiu.Takže keby sme sa riadili ich radami, tak by tu už malá nebola takí sú to odborníci.
To, či je alergologička seriózna sa presvedčíte až neskôr či vám neodporučí očkovanie ako nám jedna biela špina z kramárov imunologická.
Je dobre že ste príbeh zverejnila, hoci veľa ľudí nepochopí ,ale bude im to vŕtať v hlave a aspoň si čosi naštudujú.

Pridať nový príspevok