Re:Re:Re:Re:Re:

Michaela | 15.05.2012

Teším sa z Vašej dobrej nálady a aj zo zdravia mojej rodiny. Nepohoršujete ma svojím názorom na homeopatiu, skôr trošku tým arogantným tónom - na to som v diskusii medzi ľuďmi dosť citlivá. To, že nás homeopatiká liečia nie je u mňa po rokoch skúseností v rovine viery, ale presvedčenia. Historické udalosti, o ktorých som sa zmienila, sú overiteľné a podložené archívnymi dokumentmi - listiny, kroniky..., dobovou tlačou a korešpondenciou, pri podrobnom skúmaní by ste došli k titulom a článkom s bibliografickými odkazmi na zdroje (tie s citáciami sú najmä v angličtine). Verte mi, nepotrebujem svet presvedčiť, aby sa liečil homeopaticky, ani ohurovať. To som napísala hneď na začiatku. Ale bolo by fér, aby sa nešírili dezinformácie, ktoré práve z kresťanských kruhov často zaznievajú. Do diskusie som sa zapojila preto, aby som pridala ďalší uhol pohľadu. Keď bude niekto túto diskusiu čítať (hoci pochybujem, či je to vôbec ešte niekto okrem nás dvoch), prečíta si Váš pohľad na vec, ako aj môj, a zhodnotí slobodne sám pre seba všetky informácie. Prajem Vám všetko dobré (ak ste mi aj nič neuverili, toto berte naozaj vážne).

Pridať nový príspevok