Re:Re:Re:Re:

answer | 15.05.2012

Veď ste mohli kľudne odpovedať, ma to zaujíma, na čo som sa pýtal...a nie ma tu hneď známkujete.....takže beriem späť, že riedenie, či vlastne "potencia" D8 nie je nízka. Svojou poznámkou som chcem vyjadriť skutočnosť, že do riedenia D6 (pokiaľ mám správne informácie z internetu) sa v prípravku môže vyskytovať nejaká tá molekula látky, ktorá sa riedila...môj sedliacky rozum mi vraví, že je tým pádom vyššia pravdepodobnosť, že nejaká (zabudnutá) toxická látka spôsobí nežiadúci účinok (o čom som na internete tiež našiel záznamy), ako keď je prípravok viac nariedený, teda pardon "potentnejší" ..šarlatánstvo......prepáčte teda, ak Vás pohoršujem, ale je mi dosť smiešne, že veríte, že Vás liečia laktózové guličky...

No pozerám na nete, odkiaľ pochádzajú informácie, že katolícka cirkev nemá nič proti homeopatii a vraj JP2 mal svojho osobného homeopata...je toho dosť a vždy je to zdroj propagujúci homeopatiu, takže to beriem ako JPP. Čítal som viacero životopisov Jána Pavla II a nikde som takúto informáciu nenašiel. Je mi jasné, že Petrovi nástupcovia sú v otázkach, ktoré sú mimo vierouky opatrní, ale žeby priamo podporovali homeopatiu...to je podľa mňa výmysel, prekrútený fakt, propaganda...sorry, ak mi to nedoložíte niečím relevantným, tak sa tu síce môžete hrať na homeo-znalú osobu, ale mňa to neohúri...........

Pridať nový príspevok