Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re::)

answer | 13.05.2012

Vás som s uroinfektom nevidel, ale svoje dieťa, ktoré plakalo od bolesti vždy, keď čúralo a videl som ako pri tom vycikalo hnis...to som videl na vlastné oči. A tiež vybralo niekoľko ATB (určite ich nebralo 2 roky!,), ale aj brusiniek od Swissu a probiotík "na kilá", lebo bacil sa stal žiaľ rezistentný, ale odvtedy akoby uťal...A tiež som videl na sone jej rozšírenú panvičku na jednej z obličiek na začiatku a efekt liečby bol, že teraz má obličky štrukturálne v norme a nemusíme ísť na i.v. urografiu...neviem, či ste už počuli o refluxe u detí, ale to je jedno.

Ak ste o nežiadúcich účinkoch homeopatík fakt nepočuli, tak si, prosím, zložte ružové okulire a trochu sa začítjte, ak toho na Vás nebude veľa:
https://modlitba.sk/htm/okultizmus/prace/prace/homeopatia_1.htm
https://modlitba.sk/htm/okultizmus/prace/prace/homeopatia_2.htm
https://modlitba.sk/htm/okultizmus/prace/prace/homeopatia_3.htm
https://modlitba.sk/htm/okultizmus/prace/prace/homeopatia_4.htm
V poslednej časti sa píše o konkrétnych prípadoch.

Môj názor je, že poväčšine homeopatikum pôsobí na ľudí placebo efektom, lebo ľudia s vážnymi vecami ešte stále idú skôr za lekárom ako za liečiteľom.
Nedávno mi jedna pani ukazovala 3 strany A4, lebo bola u homeopatky s titulom MUDr. pred menom, vraj jej dali pod pazuchu nejké kyvadielka, z nich išli káble do nejakého stroja, veľa sa toho nevypytovali a o 10-15 minút vyšli zo stroja tie 3 lajstrá popísané veličinami, aké som ešte v živote nevidel, vraj to boli jej výsledky...potom jej pani doktorka predala homeopatickú mastičku do nosa, lebo sa sťažovala hlavne na upchatý nos. Nepovedala im, že prišla hlavne preto, lebo má nález na krku (podozrivo zväčšené lymfatické uzliny) a má ísť na operáciu, aby jej ich vybrali a mohli stanoviť diagnózu podľa histológie uzlín.
A bola zvedavá, či na to prídu sami. A neprišli. Zapýtali 66 eúr za 1/2 hodky a bolo. Toť nedávna skúsenosť.

Pridať nový príspevok