Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:smutne

Ing. Marián FILLO | 22.07.2012

To sa teda mýlite. My tu bojujeme proti debilizácii, nie proti očkovaniu ako takému.

Tá debilizácia je totiž podkladom pre zavádzanie čoraz väčšieho počtu povinných očkovaní bez akéhokoľvek rozumného opodstatnenia.

Podstatou článku je nazvať klamstvo klamstvom a označiť debilizáciu za debilizáciu. To nie je nič proti očkovaniu či modernej medicíne, to je niečo proti úplne prekrútenému spôsobu, akým sa o očkovaní (dez)informuje. A v zásade je to za slobodu, keď sa veci pomenujú pravým menom, nie proti slobode.

Koho akože uspokojí, keby som zvolil miesto "debilizácie" nejaký diplomatický magľajz, ktorý však vôbec nevystihne podstatu veci? Komu to pomôže? Obetiam očkovacieho matrixu, ktoré si myslia, že sú v pohode, keď očkujú? Takí ale túto stránku nečítajú. Presvedčeným neočkovačom to určite nepomôže. Samotným debilizátorom taktiež nie, lebo tí si v prvom rade potrebujú natvrdo uvedomiť, akú hroznú vec robia. No a tí nerozhodní si prečítajú celý článok, zvážia uvedené fakty, pozrú si zdroje a skonštatujú, že som to presne vystihol, hoci možno dosť drsným spôsobom.

Takže tá diplomacia je v tomto prípade úplne o ničom. A súvis s prípadnou prehrou či výhrou vidím úplne inak. Čo je, myslím, na hnutí za slobodnú voľbu v očkovaní podstatné, je morálna integrita. A tá sa neuchováva a už vôbec nezískava robením diplomatických ústupkov na úkor pravdy, na úkor presného vystihnutia podstaty veci.

Pridať nový príspevok