Re:Re:Re:smutne

Ing. Marián FILLO | 22.07.2012

Áno, je to skutočne debilizačný týždeň. Ako sa nakoniec ukázalo, za celou vecou stojí sponzor olympijských hier - GlaxoSmithKline:
https://www.slobodavockovani.sk/news/poplasne-spravy-o-hroziacich-epidemiach-osypok-na-slovensku-su-zrejme-dielom-pr-agentury-pracujucej-pre-glaxosmithkline/
https://www.slobodavockovani.sk/news/olympijske-ockovaci-silenstvi-sportovci-jsou-pobizeni-aby-se-nechali-ockovat/

Zástancovia/propagátori vakcinácie sú vakcinacisti. Vakcinacista je slovo odvodené od vakcinácie zámenou koncovky "-ia" za koncovku "-ista". S čím máte problém?

A prečo takéto vyjadrenia nazývate "zlobou"??? Pomenúvam veci pravými menami. To predsa nie je zloba, ale naopak záslužný čin, obzvlášť za situácie, kedy sa na nás takmer odvšadiaľ valia lži.

Lekárov poznám naozaj dosť na to, aby som si mohol dovoliť o nich tvrdiť (spolu s niekoľkými lekármi, ktorí sú medzi ostatnými lekármi bielymi vranami), že sa v drvivej väčšine prípadov naozaj nezaujímajú o nové poznatky nečítajú lekárske časopisy (a už vôbec nie v angličtine, v tých slovenských totiž aj tak takmer nič súce nie je) a poctivosť treba medzi nimi hľadať ako ihlu v kope sena.

Vedecké štúdie spomínam preto, aby som ukázal, že sú to sami vedci, ktorí uvádzajú rozporuplné tvrdenia o očkovaní, takže spor o očkovaní v skutočnosti nie je medzi laikmi a lekármi/vedcami, ako sa nám to vakcinacisti snažia naznačiť, ale v prvom rade a predovšetkým medzi samotnými lekármi a vedcami navzájom.

To nie je bohorovnosť, to je fakt. Aj keby niektoré z tých štúdií neboli 100% platné na všetkých, stále platí, že očkovanie je v samotných vedeckých kruhoch značne rozporuplnou otázkou a rozhodne nepanuje ani vo vedeckých ani v lekárskych kruhoch názorová jednota na očkovanie, čo sa nám vakcinacisti snažia natĺcť do hláv. To je jednoducho klamstvo.

A na osobné útoky neodpovedám. Je to pod moju úroveň. Skúste vecné argumenty. O tých sa môžeme baviť.

Pridať nový príspevok