ja som na tom podobne

zuzana | 11.09.2012

Milá pani Edita, ja som na tom podobne ako vy, ja mám 5 ročného syna, u ktorého diagnostikovali mentalnú retardáciu a zaostalý vývin reči, všetky nálezy a vyšetrenia, ktoré som absolvovala boli negatívne, každý záver je taký, že tento stav je psychického pôvodu, ale ja to nechápem, ved ked mal 1,5 bolo všetko v poriadku potom prišlo očkovanie a celý svet sa mi obrátil na ruby. mala som doma nezvládateľné dieťa, ktoré celé dni len revalo a kričalo, nechápala som čo sa s ním deje. potom mu zistili začiatočné štádium epiliepšie - podráždený mozog, ktorý bol len len v začiatkoch , podchitili sme ho v čas - nemal žiadne záchvaty ani nič podobné, ale začal brať lieky na epilepsiu a teraz už EEG je v normále, a pomaly sa mu lieky vysadzájú. ale aj eraz je veľmi zaostalý čo sa týka myslenia a reči,
aj ja som pochodila už všade čo sa len dalo, ale aj tak ....... jedno očkovanie mi uplne dokaličilo moje zdravé dieťa. ja som rozvedená a rodina môjho ex- manžela si to vysvetľuje tým, že je to v poriadku, časom z toho vyrastie.......... fakt nenormálna podpora, ........ a stále len to počítajú koľko na neho miniem a prečo s ním chodím od lekára k lekárovi , asi si myslia, že sa nudím .............. fakt užasný pocit.... ,
som veľľmi rada, že som Vás tu našla a poskytujete pomoc ostatným deťom s týmto problémom, lebo už ani neviem, ako mám dalej postupovať. ďakujem každému za cenné rady, ktorými sem prispel, ani neviete ako ste mi veľmi pomohli ..... s pozdravom Zuzana

Pridať nový príspevok