To,ze ockovanie imunitu nemoze oslabit, je obycajne klamstvo !!!

anett | 25.03.2013

Oficialne vyjadrenie nasich odbornikov, ktorí odmietaju akukolvek suvislost s umrtim Maroska po kombinacii danych vakcin s odôvodnením, ze ockovanie imunitu nemoze oslabit je jednoducho čisté KLAMSTVO !!!

2 studie dokazali pokles lymfocytov po ockovani - aj po nezivej aj po zivej vakcine, konkretne:
Preockovanie obyc."tetanovkou" u ZDRAVYCH DOSPELYCH:
"Očkovanie oslabuje prirodzenú imunitu. Štúdia NEJM ukázala, že očkovanie proti tetanu spôsobuje pokles T-lymfocytov pod normu, ktorý vrcholí po 2 týždňoch od očkovania. Aj keď zmenené úrovne sa javia byť podobné ako pri tých, čo ochoreli na AIDS, táto dôležitá informácia z tejto štúdie nikdy neuzrela svetlo sveta. „Skutočnosť, že táto štúdia nebola nikdy zopakovaná, považujem za jednu z najkrikľavejších ukážok ľahostajnosti na poli testovania bezpečnosti vakcín určených pre deti.“ napísal Dr.Buttram. (pozn. od 1984 !!!)
https://www.slobodavockovani.sk/news/ockovanie-oslabuje-prirodzenu-imunitu/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/6228737

Po zivej vakcine:
"Očkování proti spalničkám, stejně jako onemocnění spalničkami, může vést k funkční poruše
důležitých obranných buněk - lymfocytů a způsobit dočasné
oslabení imunity (Nanan 1999)." (Dr.Hirte) https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10382817

..kedze sa absolutne nerobi pred a po ockovani imunologicke vysetrenie,tak ak po ockovani klesne pocet lymfocytov a docasne oslabi umunitu, sice kvoli chybajucim vysetreniam rodicia nemaju dokazy-zaroven lekari nemaju dokazy ,ze to tak nie je a nebolo. Ked 2 studie potvrdili oslabenie imunity, je pravdepodobne,ze pri takejto kombinacii vakcin aj docasne oslabenie imunity nastalo! Ked sa tak stalo po obycajnej tetanovke u zdravych dospelych, preco nasi odbornici predpokladaju,ze po tejto brutalnej kombinacii vakcin u 3 mes.dietata, napr. pokles lymfocytov nenastal???

Pre spravne fungovanie imunity je dolezita rovnovaha TH1 a TH2. Nezive vakciny s vysokymi davkami hlinika nutia IS produkovat velke mnozstvo protilatok-zabera TH2 protilatkova humoralna imunita, kdezto po zivej vakcine musi zaberat bunkova/celularna imunita. Ked aplikacia zivej aj nezivej vakciny samostatne dokaze sposobit pokles lymfocytov-oslabenie imunity, ako zareaguje len vyvijajuci sa IS,ktory sa ma estte dlho "doladovat" a prisposobovat novemu prostrediu??? Prekvapuje este vobec niekoho , ze po takejto kombinacii mnozstva vakcin-nezivych aj zivej, to IS 3 mes.dietatka proste nezvladol?? Nikto by nemal dovolit zaockovat svoje dieta totuo kombinaciou vakcin a ak na tom trva,nech mu pred aj po ockovani spravia imunologicke vysetrenia a hned budu dokazy oslabeniu imunity v DOSLEDKU ZAOCKOVANIA !!!

A ked nasi odbornici prehlasuju,ze rodicia maju verit odbornikom - tak ok - ja verim tomuto odbornikovi,ktory je urcite lepsi odbornik na toxicitu hlinika ako nasi teoretici. https://www.slobodavockovani.sk/news/shaw-prof-dr-christopher-a-/ Takze ja sa budem riadit radami prof.Shawa,ktory po tom,co robil studie tykajuce sa bezpecnosti hlinikovych adjuvantov vo vakcinach -uz nedal zaockovat svoje 2.dieta a kazdy z jeho timu-z laboratoria sa uz odvtedy odmieta davat zaockovat...
https://www.slobodavockovani.sk/news/studia-mechanizmy-autoimunity-a-toxicity-hlinikovych-adjuvantov-v-detskej-populacii/
https://www.slobodavockovani.sk/news/studia-hlinikova-adjuvans-ve-vakcinach-jsou-bezpecna-/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22235057
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21568886

Kombinacia Infanrix hexa plus Synflorix=1320 mikrogramov.
"Ve vědecké literatuře se uvádí, že hladiny vyšší než 100 mikrogramů na litr krve jsou toxické. Doslova se v článku "Aluminium toxicity in infants and children" (Pediatrics, March 1996, 97(3):413-416) uvádí, že "přesný práh toxicity není znám, ale může být i nižší než 100 μg/l". To znamená, že hladina 100 μg/l je velmi benevolentní.
5 kg kojenec má cca 0,5 l krve. Nepotřebujeme ani kalkulačku, abychom si dokázali spočítat, že hladina hliníku v krvi po této kombinaci vakcín bude 2,64 MILIGRAMŮ NA LITR, což přesahuje hranici toxicity DVACETŠESTKRÁT."
Clanok MUDr. Eleková: https://www.slobodavockovani.sk/news/hlinik-ve-vakcinach-trocha-jednoduche-aritmetiky-a-par-uvah/

Pridať nový príspevok