Re:Re:Re:strasne skreslene info

ferko | 27.01.2012

Bola si už niekedy v nemocnici so sepsou? Asi nie, lebo keď ťa zaočkovali, asi si mala to šťastie že si nemala výrazne oslabenú imunitu. Alebo ak si ju aj mala oslabenú dostala si naraz 8 vakcín?
Z článku som pochopil, keď rodičia prišli do nemocnice, dievčatku už bola diagnostikovaná infekcia hrudníka a infekcia v krvi. Následne sa jej vytvorili petechie a mala problémy s dýchaním, čo je znak sepsy! Myslím, že odobranie likvoru vzhľadom na rýchlo postupujúcu sepsu, by na takto vážnom stave už sotva niečo zmenilo. Možno áno možno nie.
Aj tak si myslím, že na vine je tých 8 vakcín.

Ešte sa ťa opýtam, strašne veľa detí povinne zaočkovaných bcg vakcínou má ťažké komplikácie práve kvôli tejto vakcíne, to nie je tajomstvo, to je fakt, musia dlhodobo užívať drahé antituberkulotiká, podstupujú operácie uzlín pod narkozou, musia chodiť na kontroly na pľúcne ambulancie, to ti nevadí že to financuje štát z našich daní ? Ochoreli na chorobu, ktorej sa malo očkovaním predísť. Divné nie? Či ti nevadí, že majú zhumplované zdravie sa ťa pýtať nebudem.

Pridať nový príspevok