Re:strasne skreslene info

ferko | 27.01.2012

Barborka vieme, neočkuje sa proti chorobe ale proti pôvodcovi ochorenia, ale asi si zabudla, že vo vakcínach sa nachádza okrem antigénov množstvo adjuvantov a jedov, ktoré oslabujú prirodzenú bunkovú imunitu tým, že imunita je zamestnaná tvorbou protilátok. A v dôsledku ťažkého oslabenia prirodzenej bunkovej imunity vplyvom očkovania môže dôjsť ku generalizácii ochorenia-chorobe.
O tom, že novorodenci, predčasne narodené bábätka nemajú dostatočne vyvinutú imunitu nemusim hovoriť + nálož 8 vakcín, s týmto sa vysporiadať bez ujmy je skôr náhoda ako pravidlo.
Ako tu už niekto spomínal aj očkovanie proti tetanu spôsobuje pokles T-lymfocytov pod normu, chápeš vôbec čo to znamená už aj tak pre bábätko, ktorému sa ešte len vyvíja imunita?
Chceš obhajovať bezpečnosť vakcín tým, že jedinec bol zrejme oslabený?! To tiež nie je objektívne.
Si predstav, že lekár zaočkuje tvoje oslabené dieťa a zomrie. Čo povieš potom? Budeš naďalej tvrdiť, že vakcína nemohla byť až taká toxická, lebo susedovo dieťa ešte žije? Alebo si uvedomíš, keby moje oslabené dieťa očkované nebolo, mohlo žiť.(neprajem ti to, to je príklad)
Alebo môžeš povedať zhoda náhod, ak nemáš objektívne info.,od pediatra sa ho ale nedočkáš.
Pre mňa je záver taký, Stacy mohla žiť, keby ju nenapichali
antigénmi a jedmi, teda vakcínami v jej najzraniteľnejšom období.

Pridať nový príspevok