moderovanie diskusie

Ing. Marián FILLO | 20.12.2011

Keďže niektorí diskutujúci napriek mojim upozorneniam ignorovali výstrahu, vymazal som z diskusie pod týmto článkom všetky príspevky, ktoré boli len znôškou nijak nepodložených urážok bez akéhokoľvek náznaku vecnosti či logického argumentu.

Opakujem: na liečenie si komplexov a urazeného ega môžete použiť pokec.sk a iné podobné stránky. Diskusné fórum pod článkami na stránke slobodaVockovani.sk je určené na vecnú diskusiu, fakty, argumenty a názory k téme, nie na osočovanie bez akéhokoľvek podkladu.

Nemám nič proti kritike, ale keď už tak k veci a konkrétne, tzn. čo podľa Vás nie je správne/pravda, prečo to nie je správne/pravda, na základe čoho konkrétne tak usudzujete apod.

Nijak nepodložené osočovanie, nadávanie a urážanie (jedno koho/komu a jedno kým) nebudem tolerovať. Toto nie je stránka na ventilovanie si rozbúrených emócií. Prejdite sa po lese alebo sa upokojte nejak inak a potom pokojne napíšte, ale k veci, jasne, zdôvodnite svoj názor/postoj, uveďte fakty, osobné skúsenosti a postrehy atď.

Tupým chrlením rozbúrených emócií bez opory vo faktoch a zdravom rozume sa v diskusii nikam nedostaneme a taká diskusia nebude mať žiadny pozitívny zmysel.

Pridať nový príspevok