Hlupaci komentuji, chytri ctou

Katerina | 24.11.2011

Nedalo mi nereagovat na diskusi pod clankem pani doktorky. Ctu clanky a vyjadreni pani Elekove pravidelne a presto ze nejsem lekar, pouze laik a zodpovedna matka, verim a souhlasim s tim, co pise. Mam dve deti, jedno 11 lete plne ockovane se zhuntovanym zdravim a druhe 5. mesicni, neockovane a zcela zdrave. U druheho jsem ockovani odmitla, prave jednim z faktoru, ktery me ovlivnil, byly clanky pani doktorky. Na zaklade negativnich zkusenosti u starsi dcery jsem se zacala podrobneji zajimat o ockovani a zjistovat informace a byla jsem absolutne zhrozena, co jsou schopni "lekari" pichat do deti...a za co jsou farmceuti schopni brat penize...nase spolecnost je zkazena dost, nevidim duvod, proc jeste umele nicit zdravi malych, zdravych a bezbrannych deti. Souhlasim s tim, ze studie jsou nedokonale, leckdy zaplacene prave vyrobcem. Nebudu zde uvadet zadna fakta, odkazy, vsichni, kteri zde jste, jiste o teto problematice jiz neco vite a znate jiste i zdroje. Jen bych rada napsala, ze je potreba, aby lide premysleli a nevytvareli tupa stada, ktera chodi jak dr. zaveli a nechaji deti ockovat, protoze to tak delaji vsichni...tohle jsem udelala u prvniho ditete a nestastna jsem doted a dcera stale nemocna ( na dlouhe povidani). Jinak co se tyce homeopatik, jak se nekdo vyse zminoval, zrovna ted jsem zacala brat homeopatika thuja, ktera predepsala detska dr. dceri...s dcerou to zatim nic nedela a se mnou to " cvici" neuveritelnym zpusobem. takze pokud to clovek nevyzkousi, nemuze rict a zrejme to taky na kazdou bytost ucinkuje zcela jinak. Nejsem homeopat, pouze pacient a tak jen rikam svou zkusenost. Neuveritelne me stve hloupost lidi posuzovat, odsuzovat, nadavat a navazet se v diskusich...kdyby se dala agresivita a hloupost lecit, to by byl kseft! Pani doktorko, drzim palce v dalsim boji a stojim za vasimi nazory.

Pridať nový príspevok