Re:Re:Re:Re:Re:Doc. Kristufkova

ferko | 17.11.2011

Ja si naopak myslím a za obmedzenosť pokladám ak niekto považuje vakcináciu za alfu pravého zdravia.
Čo sa týka preventívneho zamorenia detského organizmu živými mikroorganizmami, hliníkom, kontaminantmi a ďalšími lahôdkami, každému súdnemu človeku musí zasvietiť v hlave kontrolka. Sfanatizovaní ignoranti nasledujúci slepo falošné autority, zdá sa túto kontrolku majú vypnutú.
Neviem o akých dezinformáciách vravíš, na stranke p.Filla sú preklady kvalitných článkov lekárov plne kompetentných vyjadrovať sa k problematike očkovania. Ale viem, pravda býva krutá a bolí. Nakoniec stránok odhaľujúcich "tajomstvo očkovania" máš habadej. Vypovedá to o tom, že laická ale aj odborná verejnosť má po krk týchto klamstiev o bezpečnosti vakcín. Jednoducho ľudia sú už otrávení bludmi vydávajúcimi sa za vedecky založené na dôkazoch a tak si sami hľadajú zdroje relevantných informácií.
Nezabúdaj, že človek zo svojej podstaty si je svojim vlastným pánom, má právo slobodnej vôle, ale ak Ty chceš odovzdávať svoju moc vonkajším autoritám, ktoré tvrdia, že poznajú jedinú pravdu a že chcú pre teba len to najlepšie Tvoj problém, ale zato nemusíš ostatných čo si chránia svoje práva nazývať nekompetentnými a sfanatizovanými. Každý jedinec je kompetentný sa vyjadrovať, či si nechá vpáliť do krvi, alebo jeho dieťaťu JEDY. Už chápeš prečo túžim, a nie len ja po slobodnom rozhodnutí?

Pridať nový príspevok