Pravidlo

jan | 02.12.2011

Navrhujem, aby si každý občan prečítal knižku Nežiaduci účinok - smrť od autora Virapena. Všetko odhalil, napr. aj to, že minimálne pol roka my, teda štát "musel" kúpiť za milióny korún tieto "lieky", (Tamiflu), ktoré ale takmer všetky exspirovali a museli byť likvidované ako nebezpečný odpad. Dvojnásobné náklady - na nákup a likvidáciu. Bola to nednárodná "akcia" na vystrašenie ľudí, aby nekupovali bravčové mäso, Kto mal straty je jasné z reklamy - nekupujte mäso vyrobené, dovezené....
Na Slovensku poľnohospodárstvo živorí, polia, ktoré pretým dávali potrebnú úrodu, ležia ladom a my musíme kupovať potraviny po záruke, umelé, konzerovavané látkami, ktoré pri dlhodobej konzumácii vyvolajú rôzne ochorenia. Je to plazivá nákaza.
Ešte krátko: aj podľa tzv "európskej legislatívy" je výrobca povinný informovať o všetkých zložkách lieku a o dôsledkoch vyplývajúcich z užívania liekov. Aká je ale skutočnosť? Aj na Slovensko sa dovážajú lieky s "novými molekulami", ktoré nie sú dostatočne farmakologicky preverené. Nežiaduce účinky sa overujú dodatočne aj na slovenských pracoviskách, lebo sú u nás vysoko kvalifikovaní odborníci a svoju prácu vykonávajú smiešne lacno. Tá istá činnosť by bola v "rozvinutej demokracii" najmenej 5-krát drahšia. Tak prečo si nezarobiť na poddajných Slovákoch? Skúšaní Slováci užívajú dostatočne nepreverené lieky a poskytujú vierohodné informácie za lacné alebo žiadne peniaze.
Čo sa týka vakcín, sú známe len neoverené alebo nepotvrditeľné informácie o poškodení zdravia detí, očkovaných vakcínami (cukrovka v detskom veku) vyrobenými v súčasnosti výlučne mimo Slovenska a Česka. Za tzv "totality" bol rozkvet výskumu a vývoja aj keď v skromných podmienkach, ale dosiahli sa svetové výsledky! Napr. v prípade potreby boli vo veľmi krátkom čase vyrobené očkovacie látky perfektnej kvality. Výskumný ústav sér a očkovacích látok v ČR dnes je okrajový, Imuna v Šarišských Michaľanoch, ktorá zásobovala celé ekonomické združenie RVHP a vyvážala aj mimo a rovnaký výrobca v Prahe, má dnes okrajový výrobný program. Prečo? Lebo nikto nepotrebuje konkurenciu v nejakom "zapadákove".
A náš "minister" skôr miništruje podľa pokynov a je totálne ovládaný súkromnými finančnými skupinami, ktoré vazalsky pochovávajú všetko, čo ešte ako-tak u nás funguje. Hanba! Odíď okamžite a nemúť vodu!

Pridať nový príspevok