čo ste si mysleli

irena | 13.11.2011

Prosím vás mladí ľudia a čo ste si naivne mysleli, čo ste očakávali od fašistického zriadenia ako je u nás .So slušnosťou už nepochodíte zlikvidujú nás. Všetky choroby sú dnes spôsobené nadužívaním liekov a vakcín a jedmi v potravinách. A nebojte sa oni žerú úplne niečo iné a liečia sa úplne inak .
Kapitalizmus teda fašistický ako je u nás je založený na rýchlom obehu peňazí aj ľudí na zemi.
Logicky kto chce mať musí zase len podvádzať a klamať zákazníkov lebo ospevuje tovar ktorý je predražený a na ktorom sa nabalí x ľudí a ešte je nekvalitný . Tí okradnutí zase musia zdierať a klamať ďalších aby nadobudli to o čo prišli . Sú to tie tzv. marketingové ťahy ako používajú vakcinacisti aj u nás. Je to spôsob aby bol predaný čo najväčší objem vakcín, liekov. To znamená že musia klamať a vraždiť malé deti čo by slušného človeka ani len nenapadlo až kým jeho dieťa nedostane z očkovania rakovinu alebo inú závažnú chorobu a jeho rodičia z toho ochorejú tiež takže žijú celý život v strachu o dieťa a tým pádom sú doživotní klienti týchto kreatúr v bielych plášťoch a lekární.
Z roka na rok zdvíhajú ceny liekov, pobytov v kúpeľoch, potravín, služieb , cestovného, plynu, elektriny a sťažujú a obmedzujú poberanie sociálnych príspevkov . Pričom zvýšenie platov je úplne smiešne .
Kým sa nezmení celé zriadenie a jeho podstata nespravíte vôbec nič a toho sú si veľmi dobre vedomí.
Presne, zákony džungle sú neúprosné .
Slováci dokážu fungovať len pod nadvládou iného štátu dokázali to teda za posledné roky riadne pohnojiť vo všetkom a tento bordel im len vyhovuje. Inak sa vykynožia sami medzi sebou lebo už sa nemôžu vyhovárať že na vine sú česi, nemci, maďari a pod.
Peňazí má štát takisto až až len ich prerozdeľujú nesprávni ľudia a nadeľujú tým ktorí majú veľa a potom neostáva pre obyčajných ľudí.

Pridať nový príspevok