Re:Re:Re:pravé kiahne

Ing. Marián FILLO | 29.10.2011

Ad 2:
Až na to, že niektorých tá "ochrana" zabila.


Ad 3:
Človek nemusí byť jasnovidcom, aby si prečítal dobové materiály o nežiaducich účinkoch očkovania proti pravým kiahňam. A netreba ani dobové materiály čítať, stačí aj tie dnešné, napr. tu (dúfam, že nebudete tvrdiť, že eMedTV je antivakcinačná stránka):
"Serious or Life-Threatening Smallpox Vaccine Side Effects
For every million people vaccinated in the past, up to 52 people had a life-threatening reaction to smallpox vaccine and up to 2 people died."
https://virus.emedtv.com/smallpox-vaccine/smallpox-vaccine-side-effects-p2.html


Ad 4:
Opakujem: stačí si prečítať súčasné PROVAKCINAČNÉ materiály o nežiaducich účinkoch očkovania proti pravým kiahňam. A opäť budem citovať eMedTV:
"Severe rash on people with eczema (atopic dermatitis), which can lead to scarring or death (about 1 out of 26,000 people vaccinated)

Encephalitis, which can lead to permanent brain damage or death (about 1 out of 83,000 people vaccinated)

Skin and tissue destruction starting at the vaccination site and spreading to the rest of the body, which can lead to scarring or death (about 1 out of 667,000 people vaccinated)"
https://virus.emedtv.com/smallpox-vaccine/smallpox-vaccine-side-effects-p2.html

Chcete povedať, že toto sa nepodobá na divoké pravé či kravské kiahne?

Naozaj nechápem, že niektorí skalopevní obhajcovia očkovania sú ochotní zájsť až tak ďaleko, že v rámci provakcinačnej propagandy sú schopní poprieť aj informácie pochádzajúce zo svojho vlastného tábora.


Ad 5:
"Tento zákon bol zrušený a nahradený zákonom O očkovaní proti ovčím pravým z 18. mája 1976."

Prepáčte, ale nerozumiem: čo sú to "ovčie pravé"?
:-)

"8. mája 1980 bol svet Svetovou zdravotníckou organizáciou vyhlásený za “eradikovaný od pravých kiahní”."

Svet bol eradikovaný? Eradikovať = vyhubiť. Takže svet bol vyhubený? :-)

Odhliadnuc od očividných základných problémov s vyjadrovaním, si dovolím podotknúť, že tento citát nijak nespochybňuje moje tvrdenie, že vírus kravských kiahní (vaccinia) spôsobuje úmrtia, i keď zreme vo výrazne nižšom počte než pravé kiahne. Naopak, zoznam nežiaducich účinkov očkovania proti pravým kiahňam (1 priznané úmrtie na 500.000 očkovaných, bližšie neznámy počet nepriznaných úmrtí) potvrdzuje moje tvrdenie.


Ad 6:
Prof. Straka predsa hovoril, že v krajinách, kde ani nevedeli, koľko vlastne majú obyvateľov (lebo v tom čase ani žiadny register obyvateľstva nemali), sa plošne neočkovalo, ale očkovali iba ľudí, čo prišli do styku s chorými na pravé kiahne. Inými slovami: WHO rezignovala na PLOŠNÉ očkovanie proti pravým kiahňam. Už si nepamätám presné slová prof. Straku, ale význam bol taký, ako uvádzam. Alebo nechápete čo to je rezignovať? Pomôže slovník cudzích slov: "vzdať sa, vzdávať sa, zriecť sa, zriekať sa niečoho, odstúpiť, odstupovať (z úradu)".

Pridať nový príspevok