Re:Re:...

Ladislav Melisko | 25.11.2011

Pavedecká očkovacia propaganda - LoL. A toto tu je čo, Fillo? Vy len vyvažujete, že? To je sranda, že oni majú klinické štúdie, postmarketingové štúdie, peer-reviewed články -- ale to sú všetci idioti, len Vy ste lietadlo, že?
Inak objavné fakt -- našli ste bannery farmafiriem na podujatí o očkovaní. To by človek neveril. Čo objavíte nabudúce? Banner Mountfieldu na veľtrhu záhradného náradia?
"za nezmysly a bezduchú propagandu sa rozdávajú jedna radosť, ale za seriózne vzdelávanie nie." -- no tak šup! Urobte si SACCME akreditovaný kurz Vy, však ten doktorát z pediatrie alebo epidemiológie urobíte aj podľa Vašich stromáckych webov a zvyšok opíšete z Wikipedie. Dajte tým tupým lekárom poctivú vedu, Vy trdlo! :)
"Vidím dobre, že ste neuviedla ani jednu jedinú konkrétnu námietku proti materiálu, čo predstavitelia IURO rozdávali? To o niečom svedčí." -- áno, svedčí to o tom, že je to celé zle a dobré je to asi len na podkurovanie v krbe. Ešte aj blbo vykáte!
Tu si dajte svoju argumentačnú potupu v repríze: https://cesinestpasunblog.blogspot.com/2011/08/vakciny-iba-dobrovolne.html
LM

Pridať nový príspevok