p.Radičová=p.Uhliarik?? (p.Uhliarik≠fy Pfizer ?)

anett | 21.03.2011

Ja si myslim, ze p.Lipovska adresovala list pani premierke, a ta jej mala aj odpovedat ! Urcite zamerne nechcela odpoved od byv.zamestnanca fy Pfizer, ktoreho brat je stale zam. fy Pfizer, nehovoriac o nedavnej kauze vzhladom na nestandardne expresne schvalenie vakciny fy Pfizer...

A co sa tyka tohto vyroku: "Štátny ústav pre kontrolu liečiv SR v rámci analýz každej šarže očkovacej látky pred jej spustením do verejnej distribučnej siete preveruje prítomnosť a koncentráciu všetkých zložiek vakcín a garantuje ich bezpečnosť."
ŠÚKL sa vyjadril, ze "ŠUKL laboratórne nekontroluje prítomnosť tiomersalu." https://www.slobodavockovani.sk/news/sukl-netestuje-ci-je-vo-vakcine-ortut/ Pan Mazag na priamu otazku,ci nahodne kontroluju par kusov vzoriek z kazdej sarze vakcin, doteraz priamo neodpovedal...(co skor svedci o tom, ze tak zrejme vobec nerobia...)

S mnohými výrokmi p. Uhliarika by mnohí lekári a vedci urcite nesuhlasili, napr. aj kvoli vysledkom ich vlastnych nezavislych studií - vid napr. tychto signatarov tohto dokumentu https://www.rizikaockovania.sk/dok/nn/Vakciny_uplny_pribeh.pdf
- a to este urcite nie su vsetci (napr. dalsi oponenti oproti uvedenym cca 83-om signatarom by urcite boli aj Dr. Hirte, Dr. Buchwald, Dr. Mercola atd...) A prave preto by malo byt ockovanie aj na Slovensku odporucane a nie povinne !

Pridať nový príspevok