Re:Re:Re:Re:pre Mazag-a

Ing. Marián FILLO | 09.03.2011

Pán Mazag,

to si z nás robíte srandu?

Ukážte mi jeden jediný súhrn charakteristických vlastností lieku (SPC) od vakcíny, kde je okrem zloženia a množstva antigénov uvedený aj KOMPLETNÝ prehľad ÚPLNE VŠETKÝCH ostatných prvkov a zlúčenín obsiahnutých vo vakcíne, vrátane:
1. MNOŽSTVA každej jednotlivej zlúčeniny, s prípadným uvedením tolerancie v % alebo mikrogramoch
2. všetkých látok, čo sa vyskytujú čo aj len v stopových množstvách
3. všetkých NEÚMYSELNÝCH nečistôt.

Napr. na obaloch niektorých sušienok môžeme nájsť napísané, že boli vyrobené v závode, ktorý spracúva (napr.) arašídy, mlieko a vajcia, hoci samotné sušienky nič z toho neobsahujú, presnejšie: nie je úmyslom výrobcu, aby obsahovali. Ale keďže hrozí určité neúmyselné znečistenie týchto výrobkov týmito látkami, výrobca to pre istotu uvádza, aby ho potom ľudia alergickí na tieto látky nemohli obviňovať, že ich nevaroval. Nič také som ale nevidel v SPC nijakej povinnej (ani inej) vakcíny, hoci v prípade vakcíny ide o oveľa vážnejší zásah do tela, než je zjedenie jednej sušienky.

Osobne som prešiel všetky SPC vakcín, ktoré majú na Slovensku platnú registráciu a garantujem Vám, že absolútne nijaká u nás registrovaná vakcína nemá SPC vyhovujúci vyššie uvedeným kritériám.

A nesnažte sa mi, prosím, argumentovať výrobným či obchodným tajomstvom výrobcu vakcín. Tu ide o životy a zdravie mojich detí a nijaké výrobné či obchodné tajomstvo ma v takom prípade absolútne nezaujíma!!!

Len tak mimochodom: Austrálski vedci objavili ortuť v Infanrixe Hexa, hoci výrobca tvrdí, že doň žiadnu ortuť v nijakej forme nepridáva. Vy ste to ale samozrejme nezistili a ani nemohli zistiť, lebo to jednoducho NIJAK NEKONTROLUJETE, hoci máte názov "Štátny ústav pre KONTROLU liečiv".
Viď:
https://www.slobodavockovani.sk/news/australska-studia-nasla-ortut-vo-vakcine-infanrix-hexa-ktora-by-mala-byt-bez-ortute/
https://www.slobodavockovani.sk/news/sukl-netestuje-ci-je-vo-vakcine-ortut/

A argumentácia stanoviskom EMA či WHO je neskutočne trápna. Keď povie skorumpovaná WHO, že Zem je placka, budete tomu veriť???
Ku korupcii vo WHO viď:
https://healthland.time.com/2010/06/04/bmj-who-swine-flu-advisers-had-drug-company-ties/
https://www.dailymail.co.uk/news/article-1243034/Swine-flu-taskforces-links-vaccine-giant-More-half-experts-fighting-pandemic-ties-drug-firms.html

Pridať nový príspevok