Súvislosti

Filip | 28.02.2011

Treba si uvedomiť,že takzvaným "slobodným médiám" nejde o objektívnosť. To je fikcia!
Potrebovali si len urobiť alibi v štýle - "veď sme o tom informovali"
Ľudia nechali tento zločinecký systém s krycím názvom "demokracia" zájsť priďaleko.Vládcovia nemajú v pláne ustupovať plebsu z dosiahnutého status quo ,ale budú postupovať vpred.To znamená dosiahnuť stav,kedy farmaceutickými firmami vybraní "odborníci" (najlepšie sociopatické typy),direktívne nariadia,ktoré vekové skupiny,kedy a čím zaočkovať.Ako v našej vzorovej krajine USA.
Je potrebné si uvedomiť,že rovnako ako americký FDA , aj WHO, vytvorili majitelia farmaceutických firiem s cieľom presadzovať ich záujmy a nie ako si väčšina naivne myslí,že záujmy ľudí. Oni do týchto inštitúcií dosadzujú ľudí a vytvárajú povedomie ako by šlo o nezávislých odborníkov.
Ide o geniálny podvod,ktorému môže konkurovať len podvod s "federálnou bankou" FED,ktorej súkromní bankári podvodom získali právo vydávať svetovú rezervnú menu a zadlžili všetky štáty sveta!
Žijeme vo fikcii!
Preto dnes treba písať prosbopisy predsedníčke vlády,ktorá je ale tiež dlhé roky legálne platená cez spleť takzvaných mimovládnych organizácií,vytvorených na obhajovanie záujmov tých,ktorí do nich lejú ročne miliony zo zahraničia.
Preto sa nedočkáme žiadnych objektívnych diskusií v"slobodných médiách",buď priamo vlastnených previazanými elitami,alebo takzvaných "verejnoprávnych",ktoré ovládajú predajní politici cez medialne rady,ani slobodnej voľby v očkovaní od vlády dosadenej tými istými.
O tom,ako konkrétne sa za tieto nitky ťahá, sa dozviete napríklad v príspevku : " RT o politike USA " na tvina.sk a ďalších nezávislých portáloch.
Ak nebudeme poznať súvislosti, tak si budú s nami naďalej robiť čo chcú!

Pridať nový príspevok